17. prosince 2017
Nevěrníka prozradí nejen rtěnka na límečku a vůně cizího parfému.

1. Nereaguje na esemesky
Každý chlap je zvědavý, co mu právě přišlo za zprávu, proto zbystřete ve chvíli, kdy drahému pípne mobil, ale on zprávu ignoruje. Jediné možné vysvětlení? Váš muž tuší, kdo mu píše, a nechce, abyste se ho na dotyčného (nebo dotyčnou!) ptala. Zbystřete, obzvlášť pokud zpráva přijde v nezvyklou dobu. Důvod k obavám máte i v případě, že drahý často nezvedá cizí hovory nebo přestal nechávat mobil ležet na nočním stolku.

2. Vrátily se mu lupy
Boj s vysušenou hlavou přítel už přece dávno vyhrál díky speciálnímu šamponu a balzámu na vlasy, který jste mu pořídila. Jak to, že má lupy zase zpátky? Možná se musí sprchovat častěji a někde, kde tyto speciální přípravky nemá po ruce… Třeba v hotelu nebo u jiné ženy!

3. Víc o sebe pečuje
Nemusí jít zrovna o zásadní změny typu nový účes. Hledejte spíš malé stopy. Třeba si váš přítel konečně vyholil podpaží, o což jste ho dlouho marně žádala, nebo si zastřihl trávník v trenýrkách. Tenhle trik používají chlapi, aby jejich přirození vypadalo, že je větší. Vy ale už přece znáte jeho velikost. Koho se tedy váš milý snaží ohromit?!

Čtěte také: Známe nejvíc sexy muže roku 2017!

4. V mobilu nemá odeslané zprávy
Nechceme vás podezírat, že se partnerovi hrabete v mobilu. Co když se vám ale vybil telefon, vy si od něho nutně musíte zavolat a náhodou se dostanete i do odeslaných zpráv, kde vás zarazí prázdná složka? Za jejím vysypáním může stát partnerova snaha zahladit stopy, a než aby mazal nepohodlné zprávy postupně, prostě vyprázdní celou složku. Usvědčující bývá i výpis volaných čísel. Přítel bude mít milenku pravděpodobně uloženou pod mužským jménem, tím vás ale nezmate. Jestliže každý den hovoří s nějakým Petrem nebo Kamilem, o nichž se nikdy nezmínil, možná jste na stopě spíš nějaké Petře či Kamile.