5. září 2016
Láska je opředená množstvím mýtů a zaručených pravd, které vztah zbytečně kazí. 

Láska je mocná čarodějka

V každé pohádce a romantickém filmu láska zvítězí nad zlem. V reálném životě je to trošku jinak. To, že se zamilujete, ještě neznamená, že se vám začnou všechny starosti a problémy vyhýbat. Je pravdou, že na běžné starosti nejste sama, ale i tak je musíte řešit.

Šťastný vztah je bez hádek

Jedině šťastné páry se nehádají. To je přeci nesmysl. Hádka nemusí být na denním pořádku, ale často vztahu pomůže. Pročistí se vzduch a partneři si vyříkají, co je trápí. Hádka může být konstruktivní, pokud ani jeden z vás nedává rány pod pás.

Když mě miluje, vycítí, co potřebuji

Není telepat a nikdy nebude. Pokud jste si našla normálního chlapa, tak to bez komunikace nepůjde. Možná se mu někdy podaří trefit se do černého a obejme vás v tu správnou chvíli, ale věřte, že jde spíš o náhodu. Takže nečekejte zázraky a mluvte s ním.

Vášeň je to nejdůležitější

V prvních měsících ano. Začátky jsou nabité erotickou energií a o vášeň není nouze. Později toto žezlo převezme tolerance, důvěra, přátelství, schopnost kompromisů… Samozřejmě po vás nechceme, abyste se na vášeň vykašlali. Jen ji po letech vztahu budete muset trochu pomoci a fantazii se meze nekladou.