3. září 2016
Muži jsou různí, ale jsou vlastnosti, které mají rádi všichni:

Ocenění a chvála

Vnímavá žena dokáže muže pochválit a ocenit v pravou chvíli a dodat mu tak sebevědomí. Muž potřebuje mít pocit, že je úspěšný a že ho jeho partnerka obdivuje.

Logika

My ženy jsme více emotivní než muži (někdy to moc nezvládají). Když své výkyvy emocí občas proložíte logickým uvažováním a dáte mu najevo, že nejste jen uzlík hormonů, je v sedmém nebi.

Spontánnost

Muži milují ženy, které si na nic nehrají a jsou přirozené. Proto se smějte, radujte se ze života, hlavně nebuďte upjaté a afektované.

Pochopení

Hlavně ze začátku vztahu mu dejte trochu volnosti. Máme totiž často tendenci muže omezovat a žárlit, mnohdy až vydírat. „Když mě miluješ, tak budeš se mnou!” Občas ho pusťte na fotbal či pivo a důvěřujte mu.

Smysl pro humor

Pod tímto slovním spojení si každý může představit něco jiného, a také každý má smysl pro humor jiný. Takže puberťácké chichotání si nechte pro kamarádky a vsaďte na seriózní humor. Pokud žena dokáže vtipně reagovat, je spontánní a umí si ze sebe udělat legraci, muž jí bude ležet u nohou.

Pitva

Jakmile se ve všem neustále pitváte a nedáte si na chvíli pokoj, je to cesta ke konci vztahu. Stálé řešení vašeho zadečku, šatníku, apod. není téma pro muže. Řešte tyto problémy s kamarádkou u kávy nebo vínka. A také pozor na věty typu: „Proč jsi to řekl?“ „Jak jsi to myslel?“ „Proč se tak tváříš?“ „Na co myslíš?“

Pořádek

Věřte, že čistotnost a důraz na hygienu jsou jednou z nejdůležitějších vlastností, kterými můžete muže rychle získat či naopak ztratit.