16. prosince 2017
Naučíme vás hrát nepřekonatelné prostěradlové divadlo, díky kterému budete mít každý večer nového milence, aniž musíte vyměnit partnera.

Tuhle situaci už znáte. Oči se mu vzrušeně lesknou, povolil si kravatu a jazykem si co chvíli zvlhčuje rty. Řeč jeho těla vám jasně naznačuje: Chci divoký sex – a pokud možno hned. Vám se ale ještě nechce. Víte totiž, co bude následovat. Strhne z vás tričko a sukni, při této akci se mu podaří rozlít zbytek vína a v následující minutě ucítíte jeho nahořklý jazyk na mandlích. Takhle se na vás totiž vrhá vždycky.

Z vás už ale dávno opadl rozjařený pocit vzrušení, který vám z hrdla při prvním milování vyluzoval tak slastné steny. Vášeň, která vás vzbouzela uprostřed noci a ponoukala vás, abyste se až do svítání věnovali vzájemnému orálnímu sexu, zmizela za horami. Jenže co dělat? Ideální by bylo, kdyby zkusil něco nového. Sám od sebe na to ale nepřijde. Muži jsou sice velice přítulní tvorové, ale jejich erotická inteligence stoupá a klesá přímo úměrně s výkonem jejich genitální páky. Proto vezměte otěže do svých rukou, přejeďte partnerovi jazykem přes tříselnou rýhu a rozjeďte divadlo, díky kterému už vás nikdy nepomiluje rutinním způsobem. Těchto pět rolí vám zajistí zábavu na příštích pět let.

Embed from Getty Images

Na nemravnou gejšu
Předehra: Pokud se před partnera postavíte úplně nahá pouze s dřevěným vějířem a zatančíte mu na orientální melodii, klesne mu čelist a v oblečení mu rázem začne být těsno. Chopte se příležitosti, tělo si zakryjte průhledným šátkem s japonskými vzory, které zvýrazní vaše svůdné křivky, a pomozte mu z košile a kalhot ven.
Akce: Namočte žínku do horké vody a jemně mu krouživými pohyby masírujte tělo a ruce. Občas zapojte jazyk, aby se mu z pánevní oblasti nevytratilo vzrušení. Zvláštní pozornost věnujte chodidlům, hýždím a přirození. Až dostanete vlhký milostný signál, přestaňte a předejte mu žínku. Může si zahrát na japonského gigola nebo alespoň na tygra a draka.
Variace: thajská masérka
Pomůcky: vějíř, kimono, hedvábný šátek, vonné tyčinky, masážní oleje, žínka, měkká osuška

Čtěte také: Láska a sex podle znamení zvěrokruhu