29. července 2016
Průzkumy tvrdí, že až 82 % žen sní o milování v přírodě. Jste mezi nimi? Srolujte do batohu deku a mezi brnkáním na kytaru a opékáním špekáčků si dopřejte žhavý sex.

Rozpalte oheň

Tenhle zahřívací trik funguje, ať už se milujete u vody, nebo uprostřed lesa: Vytvořte ukazováčkem a palcem kroužek, jako kdybyste naznačovala O. K. Obejměte jeho penis a pusťte se do erotické ruční práce. K tomu ale zapojte ještě bříška prstů druhé ruky, kterými stisknete místo mezi penisem a varlaty. Jemný tlak znásobí partnerovo vzrušení a každý váš dotek bude znamenat dvojnásobnou slast!

Proměnlivé vibrace

Spoutejte milému zápěstí za zády. Pak ho posaďte na špalek u ohniště a obkročmo na něj nasedněte. Fígl, s jehož pomocí ho udržíte ve své moci až do večerky? Kružte boky ve tvaru číslice 8. Zařídíte mu proměnlivé dráždění a obšťastníte každý milimetr své poševní stěny. Je to milionkrát zábavnější než se učit vázat uzly, popřípadě plnit bobříka odvahy.

Přetahovaná

Rozpaluje vás představa, že si můžete milence osedlat? Udělejte to zády k jeho tváři a požádejte ho, aby vás chytil za obě ruce a tahal za ně, jako by vás chtěl přinutit, abyste se zaklonila. Vy se ale naopak předklánějte. Po chvíli mu na moment dopřejte pocit, že v přetahované vyhrál, a prohněte se v zádech a zakloňte hlavu. Tím svým stydkým pyskům zařídíte intenzivní stimulaci. Ve finále se zase předkloňte. Je to boj o moc, ale vyhrajete oba!