13. července 2016
Léto láká k sexy radovánkám více než jiná období. Co byste o vodním sexu měla vědět?

Těhotenství nehrozí

Některé ženy a muži jsou přesvědčeni, že voda působí jako antikoncepce, a tak nemůže při sexu ve vodě dojít k otěhotnění. Někdo zase věří tomu, že teplá voda zabíjí spermie. Ani jeden názor není pravdivý. Sex ve vodě – teplé i studené – je z pohledu početí zcela normální pohlavní styk. Takže pokud nechcete otěhotnět, myslete na ochranu.

Dostatek vlhkosti

Pokud jste si vodní erotické hrátky ještě neužívali, možná vám to přijde jako romantická představa. Má samozřejmě své kouzlo, ale i pár nepříjemných situací. Voda vysušuje ženské intimní partie, čímž se pronikání může stát nepříjemné až bolestivé. Vyzkoušejte lubrikant na silikonové bázi, který aplikujte před skokem do vody.

Kondom

Při vodním sexu není kondom úplně nejlepší volbou. Může se stát, že bude z partnerova údu sklouzávat. Samozřejmě jej můžete použít, jen buďte obezřetnější než obvykle.

Pohlavní nemoci

Že voda chrání před pohlavními chorobami je šílený mýtus. Voda v žádném případě nechrání před pohlavně přenosnými nemocemi. Pokud vy nebo váš partner nějakou chorobou trpíte, při vodním sexu ji snadno přenesete na druhého. Jestliže máte podezření, že nějakou nemocí trpíte či váš partner, nejprve řešte svou zdravotní stránku, až poté vodní radovánky.

Bez rizika infekce

Vodu si logicky spojujeme s čistotou. Ale voda v moři, rybníce, řece, bazénu… obsahuje i bakterie, chemikálie, soli… Tyto látky se při sexu snadno dostanou do intimních míst a výsledkem tak mohou být různé infekce. Po milování ve vodě si dejte sprchu a riziko infekce snížíte.

Sex ve vodě vypadá skvěle na filmovém plátně, realita je však trochu jiná. Vyberte si dobře místo a dodržte základní hygienu i ochranu.