16. června 2016
Hodíte se ke svému současnému partnerovi? Jaké znamení je pro vás nejlepší? Hvězdy znají odpověď.

Beran

Tvrdohlavé znamení je výbušné, vůdčí, ale také upřípné, férové a racionální. Je známé především svou dominancí, což mnoha znamením nemusí sedět. S Rybami či Pannou to hvězdy na dlouhodobý vztah nevidí. Ideální pro Berana je Střelec. Nahrává jim vzájemné porozumění i přitažlivost. Vhodnými partnery také může být Lev nebo Vodnář.

Býk

Obětavé a něžné znamení, které lásku dokáže ocenit. Dává si však na čas a nevrhá se do vztahů bezhlavě. Zároveň je charakteristickou vlastností pro Býka – žárlivost a hodně silná. Charakterovými vlastnostmi se hodí k Panně, která je sice stejně opatrná, ale po čase umí vztah přerůst do hlubokého a intenzivního. S Býkem si dlouhodobě sedne i Rak nebo Kozoroh. Blíženci a Lev se vedle Býka dlouho neohřejí, stejně tak i Vodnář.

Blíženci

Blíženci jsou považováni za rozpolcené znamení, které rádo objevuje, experimentuje, mění partnery. Lev dokáže Blížence usměrnit a vyhovují si svou fantazií a bouřlivějším stylem života. Blíženci si díky své povaze nesednou s Rybami ani Kozorohem.