14. června 2016
Je to láska?

Budete se ošívat jako žížala na háčku, když vás někdo přiměje pochybovat o vaší lásce k chlapovi, který vypadá jako perfektní úlovek. Ale zkuste se na to podívat takhle: Každou chvíli, kterou strávíte s nesprávným mužem, byste se mohla těšit s tím pravým. Tady je pár znamení, podle nichž poznáte, jestli to mezi vámi je láska.

1. Když spolu nejste, skoro si na něj nevzpomenete.

Žena, která propadla zamilovanosti k nějakému muži, si pořád dokola čte jeho esemesky a v duchu plánuje další rande. Jenže když do něj nejste tak úplně žhavá, přijde vám přítel na mysl jen občas a srdce se vám přitom nijak zvlášť nerozbuší.

2. Nestojíte o to, aby se potkával s vaší rodinou a přáteli.

Obáváte se totiž, že je váš drahý nijak zvlášť neohromí, protože nijak zvlášť neohromil ani vás. Další důvod, proč ho držíte stranou: Obáváte se, že si ho oblíbí a vy jim pak budete muset vysvětlovat důvody případného rozchodu.

3. Nevadí vám, když si vyrazí ven bez vás.

V pátek večer musí na pařbu s kolegy a v sobotu na třídní sraz. Pro vás žádný problém. Co je vám po tom? Když vás příliš nepálí, kde a s kým tráví skoro všechny večery a dokonce se vám uleví, když se rozhodne trávit víkend sám, měla byste to vnímat jako blikání výstražného znamení.