6. června 2016
Půl dne jste plánovala, co si vezmete na sebe a jak se nalíčíte. Mnohem důrazněji než sexy mini a precizní make-up ale vyzní, co na první schůzce pronesete.

„On byl debil.”

„Chtěla jsem dát Lukášovi najevo, že mi připadá úžasný a že všichni chlapi zdaleka tak skvělí nejsou, a proto jsem začala pomlouvat své bývalé.“

Verdikt: Špatně

Je jedno, jestli mluvíte o expartnerech v dobrém, nebo zlém. Tomuhle tématu byste se měla vyhnout nejen na první schůzce, ale i v pozdějších fázích vztahu. Zbytečně totiž vyvolává žárlivost a pochybnosti. Stejně tak si nechte navždy pro sebe informaci o počtu svých sexuálních partnerů.

„Hodně lezu.”

„Nechala jsem se unést a půl hodiny vyprávěla o své vášni k lezení po skalách. Podrobně jsem mu popsala výstup na všechny stěny Polabských pískovců. Pak jsem ale dostala strach, že se nudí.“

Verdikt: Správně

Je úplně jedno, že partner vaše hobby nesdílí. Jestliže vás zajímá něco, v čem se on sám nevyzná, může si díky vám rozšířit obzory. Budete mu připadat o to zajímavější. Navíc když člověk mluví o své vášni, rozzáří se mu oči a vyzařuje pozitivní energii. Obojí je zatraceně sexy.