31. května 2016
Hezké počasí nutí ženy odhalovat své tělo a mužské pohledy útočí ze všech stran. Víme, na co muži upírají zrak:

Jako první se dívají…

Americký magazín Men’s Health se rozhodl udělat průzkum mezi svými čtenáři, co magnetizuje jejich zrak při pohledu na ženu. 6000 respondentů odhalilo pravdu o mužských pohledech. Pro 38% dotázaných je číslo jedna tvář ženy. Hezká tvář rozhoduje o tom, jestli se pokusí o oční kontakt.

Zadeček

Když mají možnost, tak velmi rádi ohodnotí váš zadeček. 34% dotazovaných tvrdí, že je to první místo, které na ženském těle hodnotí. Pěkný zadeček v sukni nebo padnoucích kalhotách je největší vábničkou mužských pohledů. Takže dámy, žádné volné kalhoty 😀

Ňadra

To nás trochu překvapilo, prsa jsou až na třetím místě. 18% mužů fandí poprsí. Muži také dodali, že pevné trojky považují za nejdokonalejší. Průzkum probíhal v Americe, u nás muži preferují dvojky.

Nožky

10% vás sjede pohledem od hlavy až k patě a zastaví se hlavně u vašich nohou. Všímají si, jaké máte boty a tvarovaná lýtka.

Celá postava

Muži sice vnímají ženu komplexně, ale jak vyplývá z průzkumů, každý má své oblíbené místo, kam se vám podívá jako první. Takže se nebojte ukázat výstřih a krátkou sukni 😉