2. prosince 2017
Může to být divoký uragán slasti, nebo noční můra končící kocovinou. Když už odstartujete jednonoční jízdu, nechte si poradit, s kým a kde si užít, abyste přežila bez citového úrazu.

Přinesl šampaňské, jahody a nešetří komplimenty. Měl vám sice jenom pomoci s instalací nového počítače, ale jako byste pod jeho svůdným pohledem zapomněla, že jste si ho vůbec pořizovala. Vaše myšlenky a touha strhnout ho k zemi svádějí boj, zatímco vzdálenost mezi vámi dvěma se každou vteřinu zmenšuje. Znáte se z práce sice už dlouho, ale nikdy jste si nevšimla, jak je přitažlivý. Navíc by každou chvíli mohl dorazit váš přítel. Ale když vám je přece teď tak hezky.

Než se stihnete dobrat k rozhodnutí, jestli vzplanout, nebo zůstat chladná, už se spolu vášnivě líbáte. Dravý sex, do kterého jste právě vlétla, vás nabíjí energií. Takže s novým počítačem si pak po odchodu šikovného kamaráda poradíte sama levou zadní.

Připadá vám to povědomé? Možná vrtíte hlavou. Pro polovinu všech mužů je náhodný sex naprostou samozřejmostí. Ženy se sice tak často neuchylují k jednonočním dobrodružstvím, ale když už ano, o to více si jich užívají. Pravidelně se mu oddává čtvrtina žen. Nejvýkonnějšími milenkami jsou v tomto ohledu manažerky, šéfky na vysokých postech a ambiciózní ženy. Ty si naordinují postelovou avantýru s jiným partnerem v průměru jednou do měsíce. Se sexem na jednu noc má ale zkušenost skoro sedmdesát procent všech lidí. Ne každý však po aktu odchází s rošťáckým výrazem ve tváři. Než si proto vy sama pustíte pod sukni svůdného cizince, srovnejte si v hlavě následující věci.

Kdy do toho skočit

Jste-li nažhavená jako drát vysokého napětí a nemáte zrovna po ruce žádného stálého ctitele, klidně ukojte touhu u nejbližšího obdivovatele vašich tělesných předností. V takovém okamžiku totiž jeho charakter nehraje vůbec žádnou roli, a vy se proto můžete soustředit pouze na svou výbušnou sexualitu. Radovánky na jednu noc si ale lze dopřávat i v případě, že kolem vás vlaje solidní partner. A často váš úlet prospěje i jemu. Pokud totiž budete hnána pouze sexuálním pudem a navíc se přiučíte novým pikantním kouskům, okořeníte tak rutinní milostnou akci se stálým přítelem. Ovšem pouze za předpokladu, že budete držet jazyk za zuby a na otázku, kde jste se naučila takové superzlepšováky, odpovíte, že jste si o nich přečetla na JenProŽeny.

Rozhodně však neskočte po erotice na jednu noc jakožto po instantní metodě ke zvýšení sebevědomí. Nejenže se po čase dostaví zcela opačný efekt, ale navíc si sex možná vůbec neužijete. Jednorázové dobrodružství pro vás nebude to pravé ořechové ani v případě, že se nedokážete náležitě uvolnit. Trvá-li vám s partnerem pokaždé pár souloží, než si začnete své milostné výměny skutečně užívat, na nahodilý sex zapomeňte.