25. května 2016
Víte, co se mnohým mužům nezamlouvá a co je umí v našem lůně potěšit?

Bavlněné bombarďáky

Myslí tím kalhotky, které jsou určitě pohodlné, ale po vzhledové stránce jsou totálně antisexy. Když jsou ještě s kreslenými postavičkami, srdíčky a nebo s infantilními nápisy, může klidně zařadit zpátečku.
Neříkají, že nesmíte nosit bavlnu, ale dejte pozor na motiv a střih.

Bobr!

Tady je to asi tak, většina mužů preferuje hladký klín (samozřejmě existují výjimky). Nemusíte však být vyholená úplně, hrajte si vzory a váš partner se bude vždy těšit na novinku, kterou jste pro něj připravila.

Piercing

Zdobení intimních partrií má své příznivce i odpůrce. Obecně však platí, že vkusná ozdoba se bude líbit víc než obří kýč. Při piercingu muži ocení hlavně to, že nebude překážet. Mnoho mužů se totiž bojí, že si při erotických hrátkách zraní svou chloubu, čehož se bojí jako čert kříže.

Tetování

Hranice mezi estetickou a úletem je velmi tenká. Pokud na partnera roztáhnete nohy a bude na něj zírat dračí hlava s otevřenou tlamou, může se opravdu vyděsit. (Záleží na povaze vašeho sexuálního partnera)
Hojení v těchto místech vyžaduje více času, což může být pro vašeho partnera také překážka nebo spíš otrava 😀

Nemoci

Výtok, svědění, zánět močových cest, vyrážka, herpes… Jasně tohle nevypadá dobře. Vy ale tyto nemoci nechcete ukazovat svému milenci ale svému lékaři či lékařce. Všechny změny probírejte se gynekologem, léčba bude rychlejší a vy nebudete nucená žít v nechtěném celibátu.