18. května 2016
O tom, jaký bude váš sexuální život, rozhodujete vy. Nečekejte na aktivitu partnera a chopte se jí sama. 

Pohled z očí do očí

Je vědecky dokázáno, že pohled z očí do očí je jedním ze způsobů, které vás mohou dostat do varu. Pohledem do očí prohlubujeme vzájemné emocionální pouto, které speciálně na ženy působí přímo zázračně. Zkuste vydržet minimálně 60 sekund na nedotýkat se vzájemně.

Hrajte si

Jste běžně v sexu spíše pasivní? Zkuste si jednou roli aktivní hráčky. Určujte pravidla, drážděte jeho erotogenní zóny a „mučte“ ho. Jestli jste naopak aktivní, buďte jednou tou pasivní.

Blízkost

Dotýkejte se vzájemně svých nahých těl a přitom se líbejte. Tuto vzájemnou intimitu neberte na lehkou váhu. Pro ženu je to předehra a také tím prohlubuje své city. Něha a vzájemná blízkost mohou být někdy více než samotný sexuální akt.

Místo

Zaveďte ho na místo, kde jste sex ještě nikdy nezkoušeli. Zkuste kuchyňskou linku, koupelnu, sklep, chodbu, schodiště… Nebo vyrazte na výlet, na místa, kde jste nikdy nebyli. Jakmile se ocitnete mimo starou známou postel, budete sex prožívat jinak.

Smysly

Stará dobrá klasika. Zavažte mu oči nebo si nechte zavázat ty své. Jakmile se zbavíte jednoho smyslu, všechny ostatní se prohloubí. Vyzkoušejte.