9. března 2018
Vybíráte kalhotky na první rande? Pokusíme se vám poodhalit mužské představy o rychlé cestě do postele.

No dobře. Tak tedy na schůzku přijdete. Máte za sebou první oťukávací rozhovor a ten chlápek nevypadá na rozparovače ani na pojišťováka. A chce vás vidět znovu. Možná z toho něco bude, možná ne. Ale docela se vám líbí. Nemá sice přímo ten profil, kvůli kterému byste se budila ze sna, ale zatím vás ničím neurazil, moc nesmyslů z něho nevypadlo a z určitého úhlu vypadá jako jeden herec.

Zuby si zjevně čistí pravidelně, objevil existenci pánských parfémů a oblečení věnuje právě tolik pozornosti, aby nevypadal jako bezdomovec ani supertrendy manažer gay klubu. Možná je to vážně ON – takhle nenápadně vám vklouzává do života, převlečený za skoro neznámého chlapa, který vás zve na první rande.

Jste docela zvědavá, kam vás vezme. Určitě mu nabídnete, že si svoje jídlo zaplatíte sama, samozřejmě, ale jestli vás nechá…  Pít asi nebudete, maximálně dvě dvojky a pak si prostě… No a co vlastně pak? Normálně se rozloučíte? Nebo vás pozve někam do baru? A co až (v lepším případě) všude zavřou? To jako půjdete každý domů? Třeba vás pozve k sobě – jasně že na nějakou zdravotně nezávadnou skleničku. Řeknete, že je pozdě a ráno musíte vstávat? Ne, takovou pitomost ne. Tak na co se vymluvit? A co když se urazí a už nezavolá? Nebo do sebe necháte nalít dalšího léčebného panáka a rovnou se zeptáte, kde má koupelnu? Nebude vám pak nabízet prachy? Jestli se ve své strategické přípravě na tomhle místě zadrhnete, mám pro vás dobrou zprávu. Na opačné straně fronty se právě odehrává přibližně stejná předbitevní samomluva včetně dlouhého postávání před zrcadlem. Protože spojením první schůzky a nevyhnutelných myšlenek na sex vzniká třaskavá směs, která může explodovat do ohňostroje trapnosti, citového požáru nebo ztuhnout do ledovce. Za svůj okruh mužských zdrojů mohu prohlásit, že existuje jen pár obecných pravidel a divoká sbírka výjimek. Záleží na tom, co si od toho váš člověk slibuje. Jinými slovy: do které kategorie vyzývatelů patří. Tak si je shrňme, ať se můžete dočesat a vyrazit.