10. dubna 2016
Každý muž má svá kritéria, my pro vás máme 5 nejčastějších typů žen, které automaticky řadí do kategorie „nemám zájem“

Bez vkusu a fantazie

Muži věří, že zevnějšek odráží nitro ženy. Chaos zvenčí = chaos uvnitř. Šedá myška = nuda. Rovnice je asi taková, že muži chtějí mít radost ze života, smát se a zažívat dobrodružství (samozřejmě hlavně v posteli). Chce to trochu odvahy a hlavně sebevědomé držení těla.

Koplexy

Muži často nevidí to, co vidíme my – nafouklé bříško, celulitida na stehnech, velký zadek, malá prsa… Oni spíš vycítí, jak se snažíte svůj komlex maskovat, a že nejste vůbec uvolněná.

Zlatokopky

Jistě je skupina mužů, kteří si pořídí zlatokopku jako „doplněk.“ Ale většina zralých a chytrých pánů nechce být jen chodící peněženka.

Plastiková princezna

Tuning na autě to je jiná. Ženy jsou schopné v touze po vlastní dokonalosti zajít hodně daleko. Nebojí se úpravy prsou, nosu, liposukce, a celkově skalpelu. Většina mužů tvrdí, že dají přednost přirozenosti, jestli je to pravda, netušíme!

Popelník

Kouří-li on i vy, není to takový problém. Ale když si najdete nekuřáka, budete se potýkat s výčitkami, že jste jako popelník, že vám cigareta nesluší… To platí i obráceně, také nejste nadšená, když máte doma kuřáka a vy sama cigarety nesnášíte.