25. března 2016
Je to malý, trochu záhadný knoflík, který vám umí zařídit nadoblačný orgasmus. Má ho každá žena. I vy. Ještě dnes ho najděte a pomazlete se s ním.

Možná považujete bod G za výmysl, možná ani nevíte, že ho máte. „Nelámala jsem si s ním hlavu, dokud o sobě sám nedal vědět. Stalo se to úplně náhodou,“ prozrazuje osmadvacetiletá servírka Erika. „Rajtovala jsem svému příteli na klíně a zaklonila jsem se víc než obvykle. Najednou jsem ucítila zvláštní tlak v podbřišku, jako kdyby se mi chtělo na malou. Pak se mi tělem začala ve vlnách rozlévat slast. Lepší sex jsem nezažila! Poprvé se mi podařilo došplhat k vyvrcholení při samotném pronikání.“

Jestliže si myslíte, že Erika patří k hrstce vyvolených, kterým příroda nadělila zvláštní sexuální bonus, vezměte na vědomí, že zázračný spínač rozkoše má v lůně úplně každá žena. V poslední době tuto skutečnost potvrdilo hned několik lékařských výzkumů. Pravda je, že bod G (pojmenovaný po vědci Grafenbergovi, který ho v roce 1950 zkoumal) se dost těžko hledá. Jakmile ho ale objevíte a naučíte se ho správně dráždit, sex vás začne mnohem víc bavit a vychutnáte si divočejší (možná dokonce mnohonásobné!) orgasmy.

Lékaři o bodu G dlouho pochybovali a sexuální příručky ho často opomíjely. Dnes je dokázáno, že existuje. Záleží jen na vás, jestli se pustíte do dobrodružného pátrání, objevíte svůj orgastický startér a začnete mu věnovat pozornost, jakou si zasluhuje. Čtěte, kde se schovává, ve kterých polohách ho nejsnadněji rozezpíváte a jaké radosti vás čekají, až si s ním poprvé správně pohrajete.

Kde se přesně nachází?

Bod G je supercitlivé místo o velikosti koruny na přední stěně vaší pochvy. Když se ho začnete dotýkat, zduří, zvětší se a stane se zdrojem příjemných pocitů podobně jako klitoris. Svezete se na vlně slasti, která se nesoustředí jenom v genitáliích, ale rozlije se vám po celém těle. Kromě rozkoše vám bod G zařídí ještě bonus: přirozenou lubrikaci. Některé ženy dokonce po intenzivním dráždění citlivého knoflíku vystříknou malé množství čiré tekutiny – jde o ženskou ejakulaci.

Na rozdíl od klitorisu se bod G nepovažuje za samostatný orgán. Vědci se dlouho nemohli shodnout, kde se vlastně tenhle hrbolek slasti vzal a proč ho v těle máte. Dnes ho někteří z nich považují za ženskou prostatu (seskupení vzrušivých žláz poblíž močové trubice, které se podobají zmíněnému mužskému orgánu). Ačkoli božské géčko vlastní všechny ženy, každá z vás ho objeví trochu jinde a při jeho dráždění můžete mít různé pocity. Jedno je jisté – když si s ním hrajete, dotýkáte se jednoho z nejvzrušivějších míst na svém těle.