19. března 2016
Zájem o stejné pohlaví, i když máme partnera? Experimentování v tomto směru je moderní. Hrajeme si s ohněm?

Kdysi

Dříve narozené ženy zažily sexuální tabu, které se samozřejmě projevilo i na jejich celkovém chování. Žena, která se nevdala do svým 25 let, byla označována za starou pannu a někdy i hůře. Ty vdané rodily a rodily. Jiná doba, jiný pohled. Sňatek je dnes spíš přežitek. Mnoho žen se vdává až po třicítce a najde se i hodně těch, které se do vdavek nehrnou vůbec. Ženy se dnes nebojí ukázat svou sexualitu a chtějí zkoušet i neobvyklé věci.

Líbačka

V ženském kolektivu po pár skleničkách zjišťujete, že většina vašich přítelkyň vyzkoušela vášnivou líbačku se ženou. Někdy se ženy vychloubají, že takto schválně dráždily muže. Je to IN? Nebo chceme jen upoutat pozornost?

Mužský pohled

Téměř každý muž (třeba jen ve snu) touží po tom, aby viděl svou partnerku s kamarádkou. Jsou ženy, které chtějí na partnera udělat dojem, a tuto rozkoš mu dopřejí. O úspěchu těchto akcí se nevedou žádné statistiky, ale co víme z vyprávění našich kamarádů a známých, je to situace ošemetná. Hranice mezi vzrušením a obavami je zde velmi tenká. Když se žena uvolní a užije si erotické hrátky se ženou, může se stát, že partner začne mít pochybnosti o svém „umění“. Také se stává, že se bez třetího člověka v posteli neobejdete, vytvoříte si závislost. Žena také může mít pochybnosti, co se jí vlastně líbí víc – muž či žena?

Nehrajte

Jestli při divokém večírku líbáte ženy, sníte o nich, ale nedovedete si představit svůj intimní život bez muže, je pravděpodobné, že jste bisexuálka. Nehrajte na sebe divadlo a užijte si to.

Jeden vášnivý polibek se ženou nebo erotické fantazie z vás bisexuálku nejspíš neudělají. Ruku na srdce, líbala jste se se ženou pod vlivem alkoholu a hecovali vás u toho vaši přátelé?