26. února 2016
Jaký je váš sex? Podívejte se, co o něm říkají průzkumy!

Řekněte ANO. Nevěře…

Tak kdo se sápe do cizího spodního prádla častěji? Muži, nebo ženy? Podle britského průzkumu jsou to příslušnice něžnějšího pohlaví. Mají v průměru 2,3 tajných milenců, zatímco mužům stačí 1,8 milenky, uvedl britský deník Daily Mail. Navíc jsou ženy dokonce první, kdo se po svatbě k nevěře uchýlí. A to už pět let poté, co řeknou své ano. 

Stoupáme na vrchol

Další průzkum odhaloval, kdy ženy nejčastěji vyvrcholí. Zrekapitulujte si své poslední výkřiky a zjistěte, zda i vy spadáte do té největší kategorie a nejvíce křičíte slastí při orálním sexu. Jen o něco méně žen dojde ke svému vrcholu poté, co zapojí více dráždicích technik. Pokud jste muž, více vás uspokojí klasická soulož, odhalili britští vědci. Ale ruku na srdce – nevěděli jsme tohle už dávno?

Náruživá, nekouká, co kolem lítá…

Texaská univerzita se zaměřila na výzkum, kdo je náruživější. Dvacetiletá, nebo čtyřicetiletá žena? Pokud patříte do druhé kategorie, radujte se, protože nejspíš ve své ložnici zažíváte větší vášeň. Mladší ženy (do 26 let) se totiž bojí v posteli říct, o čem sní, zatímco třicátnice a čtyřicátnice si intimitu už opravdu užívají. Navíc daleko lépe znají své tělo, takže vědí, kam nasměrovat ruku milence, aby na uspokojení nemusely čekat tři hodiny.

Na co zase myslí?

A teď myšlenky na sex… Podle amerických sociologů si mužský mozek vzpomene na sex minimálně jednou denně. Zdá se vám to málo? Máte ještě na paměti průzkumy, které odhalily, že muži myslí na uspokojení snad každých pět vteřin? Omyl. Muži, často unavení z práce, už nejsou to, co bývali…