15. února 2016
Po nějaké době se téměř každý vztah dostane do stavu, kdy jej nahlodává červík nudy. Máme pro vás tipy, jak vztah udržet na šťastné vlně.

Láska

Hodně lásky, není to otřepaná fráze, ale nezbytnost. Pořádná dávka lásky nesmí ve vztahu chybět. Pokud se nemáte rádi, proč byste spolu měli zůstávat? Nezapomínejte na objetí, polibky, pohlazení… Tyto nenápadné projevy citu jsou pro vztah opravdu důležité, i po letech!

Sex

Nejen emocionální, ale také fyzické naplnění je v partnerství důležité. Sex je kořením vztahu. Pokud selhává, nebo dokonce úplně chybí, může se stát, že jeden z vás začne hledat jinde. Přestaňte hledat výmluvy a milujte se. Pravidelně!

Komunikace

Bez ní to nejde. Vy ani váš partner nejste telepati, takže si nemůžete neustále domýšlet, co kdo chtěl říci, jak to myslel, co by dělal rád, apod. Rozumnější volbou je upřímná komunikace, i když je občas nepříjemná.

Důvěra

Pátrání a podezřívání není dobrý základ žádného vztahu. Partnerství není žádné vězení, ale je to dobrovolné soužití. Pokud máte tendence partnera neustále kontrolovat, něco je špatně. Uvědomte si, že každý ve svém životě zažil nějaké zklamání. Váš partner však není ten, co vás zklamal.