3. února 2016
Vyznání citů není mužům úplně vlastní. Kdy vám tedy kouzelná slůvka sdělí?

1. cítí to tak

Ano, existují i muži, kteří tato zázračná slova vyřknout sami od sebe. Když jsou spokojení, milují svou partnerku, bez okolků jí své city vyznají.

2. dotlačila jste ho k tomu

Určitě znáte situaci, kdy mu řeknete, že ho milujete a on odpoví: „Já tebe taky!“
Asi každé ženě v této chvíli projede hlavou, jestli to myslí vážně, nebo to řekl jen ze zdvořilosti.

3. má pocit viny

„To, co se stalo, nemá s tebou nic společného, vždyť víš, že miluji jen tebe!“ Toto je věta, kterou se snaží obhájit muž, jež byl přistižen při flirtu či nevěře. Je jen na vás, jestli tomu uvěříte.

4. hoří mu za patami

Muži často nechávají vztah volně plynout a mají pocit, že vše bezvadně funguje. Proto je partnerky dokážou překvapit, když jim řeknou, že ve vztahu trpí, necítí se milované apod. Náhlý konec může muže vyburcovat a vypadne z něj: „Ale já tě přece miluju!“ Slibuje si od toho, že se od jejího vyřčení, dá zase vše do pořádku.

5. chce sex

Muži nás dávno prokoukli a vědí, že tato věta je klíčem k jejich vytoužené bráně. Po vyznání lásky mají vyšší pravděpodobnost úspěchu. Je na každé ženě, jestli se nechá „opít rohlíkem“. Pokud mu však dáte najevo, že kouzelná slova potřebujete slyšet i jindy než pár minut před sexem, tak si to vnímavější muži uvědomí a budou se dle toho i chovat.