14. ledna 2016
Sex už dávno není tabu a je vlastně všude. Pro někoho to ale není tak snadné a trápí se svým strachem z...

1. Mluvit o sexu

Jde o to, že máte úzkost z toho říct, co v sexu opravdu chcete, nebo po čem toužíte. Sex máte, ale nejste schopná sdělit, co vám přináší největší rozkoš. Co je a co není v sexu normální je velmi subjektivní. Pro každého je tato hranice jinde a většina mužů je ochotna v sexuální oblasti hodně tolerovat i hodně experimentovat.

Tip: Zkuste svému milenci sdělit nejprve nějakou drobnost z vaší fantazie. Časem se můžete propracovat k otevřené komunikaci o sexu a je možné, že se váš sexuální život změní ve více uspokojující.

2. Nejistota

Jsem dobrá milenka? Líbí se mu to se mnou? Touží po mě? Tyto a podobné otázky si položila snad každá žena. Opět je to hodně o komunikaci. Můžete se otevřeně zeptat své polovičky, co se mu líbí.

3. Odmítnutí

Jedním z nejčastějších bloků v oblasti sexu je strach z odmítnutí. Máte chuť se milovat a partner vás „odpálkuje“. To nenese dobře nikdo. Když se tato situace opakuje příliš často, může se z toho stát opravdu velký problém.

Tip: Zjistěte, proč odmítá sexuální radovánky. Jinak se budete užírat!

4. Inimita

Jsou ženy, které se stydí za své nahé tělo (i když je dokonalé). Sex mají pouze po tmě nebo oblečené. Tento strach může mít kořeny hodně hluboko, klidně to může být hloupá narážka v pubertě. Z touto úzkostí se dá pracovat, chce to čas a tolerantního partnera.

Tip: Kupte si prádlo, které zakrývá i odhaluje