13. ledna 2016
Máte pocit, že vám to úplně neklape? Víme, proč by to tak mohlo být:

1. Představy

Naivní představy a romantické filmy do reálného života nepatří. Je přirozené, že na vás partner nebude zírat jako na bohyni každých pár minut. I vášeň v ložnici časem zevšední. Sice to není romantické a možná jste o vztahu měla jinou představu, nezoufejte a každé gesto a projev lásky si od své polovičky vychutnejte. Romantické filmy si nechte „holčičí“ večery.

2. Vztek

Myslíte si, že klidné ovzduší je základním kamenem vztahu? Ano, ale je třeba v sobě nedusit hněv a konflikty řešit. Nechat všechno vyšumět je stejné jako žít v papiňáku. Jednou bouchnete! Když se vám něco nelíbí, raději to s partnerem řešte, okamžitě. Logické argumenty a návrhy řešení vám prokáží lepší službu než potlačované emoce.

3. Změna

Změnila jste styl oblékání, barvu, mluvu, přátele, koníčky… A kde jste vy? Když jste se seznámili, nebyla jste otrokyní jeho názorů a vkusu, tak proč se nyní vtělujete do úplně jiného člověka? Buďte sama sebou, muž by měl ocenit vás, takovou jaká jste.

4. Snaha

Váš partner řekne, že je hladový a vy hned běžíte ke sporáku? On nemá ruce? Jasně, starejte se o něj, ale nic nepřehánějte, jinak se z vás brzy stane otrokyně.

5. Strach

Nechcete být sama, a tak jdete ze vztahu do vztahu, aniž byste ten předchozí nechala v sobě doznít. Strach ze samoty je oprávněný, ale neměla byste umět žít sama se sebou dřív než se budete kvartýrovat do jeho bytu?