12. ledna 2016
Čerstvá zamilovanost je stav, který s námi dokáže zajímavé věci. Je to jedna z nejkrásnějších fází našeho života. Tak si ty podivnosti užívejte:

1. Má mě rád, nemá mě rád?

Pocity naprosto šíleného štěstí střídají pochybnosti a nejistota. I když jste sebejisté a vyrovnané, první dny nové lásky vás trochu změní a potřebujete vědět, že i váš protějšek je beznadějně zamilován.

2. Absťák

Když jste zamilovaná, potřebujete s objektem své lásky trávit co nejvíc času. A to se samozřejmě odráží na chvílích, kdy s milovanou osobou nejsme. Někdy tento pocit lze přirovnat k abstinečním příznakům či silné droze.

3. Čas…

Čas vnímáme zkresleně. Plyne nám jinak. V přítomnosti milovaného letí jako střela, ve chvílích samoty se naopak neskutečně vleče.

4. Intenzivní smysly

Hormony, které se nám vyplavují do těla s námi dokáží pořádně zamávat. Většinou se nám zintenzivní smysly. Vnímáme nové zvuky, chutě, vůně…

5. Majetnický pud

Instinkt – nesahej na to, co je moje, je v této fázi života velmi silný. O svou lásku se nechceme s nikým dělit a jsme schopné bojovat a to dost urputně i žárlivě (v tomto ohledu dejte pozor, abyste svou polovičku neodradila)