24. června 2017
Máte romantickou něžnou chvilku, skončíte v ložnici a – ouvej, trapas. Sex nefrčí vždycky úplně podle plánu. Tak jak rychle odvrátit katastrofu?

1. Vypustíte divný zvuk

Samou slastí se až vznášíte a kroutíte se do poloh, které by ocenila i hadí žena z cirkusu Berousek, když tu se najednou ozve jakýsi pšouk. A vychází z vás. Možná ani nijak nepáchne, ale rozhodně upoutá pozornost a vás uvrtá do rozpaků. Co teď? Dobrá zpráva zní, že většinu mužů únik větrů v takovou chvíli spíš rozveselí, takže nemáte důvod propadat se hanbou. Ať už jde o mlasknutí vzduchové kapsy ve vagině, nebo o jiné plyny, prostě řekněte něco jako: „Jejda,“ a pokračujte v krasojízdě.

2. Prostě mu to nejde

Je jen málo věcí, které dokážou srazit mužské sebevědomí tak, jako když není schopen erekce. Jeho ochablost může být od stresu, možná je unavený či po vás naopak touží až příliš, takže potřebuje odklad. Jestli předtím popíjel alkohol, taky se není čemu divit. Když je ale jeho kamarád ospalý pravidelně, může jít o závažnější potíž, třeba o erektilní dysfunkci, s níž by si měl zajít k andrologovi nebo na sexuologii. Čím míň budete téma v posteli rozmazávat, tím líp. Naveďte ho, jak jinak vás teď může  potěšit, a on vás brzy sám mile překvapí.

Čtěte také: 16 potravin, které podpoří chuť na sex

3. Je rychlejší

Předčasnou ejakulaci má každý třetí milenec. Tedy – předčasnou pro vás! Nejlepší věc, jakou můžete udělat, je se nad fakt, že vás tentokrát neuspokojil, prostě povznést. Spousta mužů cítí jako obrovské selhání, že vás nepřivedli k vrcholu. Je to pro ně takové trauma, že o něm ani nechtějí mluvit. Ulehčete mu trápení rošťáckým úsměvem a slovy, že vám něco dluží. Když z toho nebudete dělat velkou vědu, je víc než jisté, že z něj napětí opadne a bude vám schopen svůj dluh splatit už za chvilku ve druhém kole.