29. prosince 2015
Sex jako takový je velkým pozitivem pro tělo i duši. Ať jste zadaná nebo ne, stále je zde sólovka, která vás může vyšvihnout do orgastických výšin.

O masturbovaní se kdysi mluvilo jen v negativním slova smyslu, ale dnes je to jinak. Svět je sexu otevřený, a to i z důvodu poznávání vlastního těla a získávání zkušeností. Proto jsme pátrali po pozitvních vlivech sebeuspokojení, jež vás přesvědčí, že soukromý orgasmus se čas od času hodí 😉

1. Je to super

Komu by se nelíbilo dotýkání na těch správých místech a výsledný orgasmus? Sexuální zážiek i vyvrcholení jsou příjemné, těší tělo i mysl a zanechávají dobrý pocit. Hormony vyplavené do těla navodí absolutní spokojenost, tak proč si něco takového odepírat?

2. Žádná ochrana 

Klasický sex s partnerem je bezpochyby super, ale když se věnujete jen sama sobě, můžete s klidem zapomenout na kondomy, kroužky, pilulky a dokonce i na nenáviděné faldíky.

3. Kašlete na všechno

Sex i masturbace mají řadu pozitivních účinků. Například pomáhají v boji proti stresu. Takže kašlete na práci i školu a trochu si užijte! Jako bonus zapojíte do vlastních hrátek více fantazie, a tak se odplavíte od stresových situací a bude vám skvěle.

4. Menstruační bolesti

Většina žen trpí častými bolestmi spojenými s jejich cyklem, vědci pátrali, co by jim mohlo nejlépe pomoci a zjisitili, že je to právě sex. A je jedno, jestli s partnerem nebo sama. Vyzkoušejte!