28. listopadu 2017
Zachtělo se vám dostat na kolena každého muže, který vypadá k světu? Zapojte do hry řeč těla i krášlicí spojence a brzy budete mít diář přeplněný schůzkami.
1 / 2

Marně se pídíte po zaručeném receptu, jak ze zažraného workoholika udělat nenapravitelného blázna, který vám bude nosit snídani do postele? Jeden pro vás máme, ale musíte z hlavy vymazat všechny zavedené představy o tom, jak má svůdkyně vypadat: výrazné kouřově orámované oči, rty jako rudá squaw a neutuchající střelba vyzývavých pohledů.

Tohle všechno už tady přece bylo! Teď v sobě probuďte dětsky hravou a nenasytnou pokušitelku, která se chová lahodně nevyzpytatelně – jednou provokujte nevinností školačky, podruhé příteli servírujte své choutky na talíři jako žena vamp. Máte pocit, že tyto vlastnosti nejdou dohromady? Za prvé jdou, za druhé – muži chtějí obojí. Až budete chtít svést nového chlapa, pozvěte ho na večeři do své garsonky a předveďte mu svou kombinaci sladkých i dráždivých svůdností.

Embed from Getty Images

Na vysoké noze

Řeč těla: Chcete, aby k vám muž, jehož jste si vyhlédla, zahořel prudčeji než oheň zalitý benzinem? Okouzlit ho můžete nejen skvělou vizáží, ale i rafinovanými gesty. V baru nebo na mejdanu se vzdejte vyzývavých póz těžkého kalibru (nerolujte si sukni až ke kyčlím ani se nepředklánějte tak, aby vám dotyčný viděl mezi prsy na pupík) a raději svůj objev rozehřejte vábivýma nohama.

Elegantně se naaranžujte na nejbližší pohovku nebo do křesla tak, abyste mu poskytla výhled na své překřížené končetiny. Muže přitahují nekonečné, štíhlé a hlavně pěkně tvarované nohy, a když přehodíte jedno lýtko přes druhé, budou vypadat vysportovaně a zvýrazní se jejich křivky. Dejte si záležet na tom, aby vaše prsty směřovaly k muži, po kterém toužíte. Naznačujete mu tak, že byste s chutí pronikla do jeho osobního teritoria, což je asi metr široký kruh, který kolem sebe všichni máme a vnímáme ho jako nedotknutelný prostor.

Embed from Getty Images

Chcete přitažlivému známému naznačit, že byste ho nejraději neprodleně zatáhla do nejbližšího tmavého kouta? Dotýkejte se sama sebe s drzostí Sharon Stoneové z filmu Základní instinkt. Když nový přítel uvidí, jak si pomalu přejíždíte rukou po stehně, dojde mu, že byste právě na tomhle místě ráda cítila jeho doteky, a jeho fantazie se naplno rozjede.

1 / 2