21. listopadu 2015
Proč se spokojit s dobrým průměrem, když můžete vzlétnout až k výšinám jiskřivé extáze?

☛ Máte-li v úmyslu přivést svého partnera k vyvrcholení ústy, zkuste napřed dráždit jeho tělo od pupku ke kolenům svými vlasy. Potom pokryjte konec jeho penisu polibky a horce mu na něj dýchejte. U většiny mužů to vyvolá stejný pocit, jako byste mu vzala celý penis do úst. Při orálním sexu nezapomeňte na ruce. Jemně mu laskejte varlata a hlaďte kořen jeho penisu. Tím se posílí intenzita toho, co děláte ústy.☛ Nechte zmrazit pár kuliček hroznového vína. Potom je vezměte do úst a začněte s orálním sexem. Chlad hroznových kuliček spolu s vašimi pohyby při milování vyvolají u vašeho partnera fantastické pocity a ve vaší peněžence fantastickou díru. Pokud vám ale za to stojí, investujte do něj. Příště by už měl zvonit u vašich dveří připraven: s pytlíkem hroznového vína.

☛ Mnoho žen má nechuť dotýkat se mužových varlat, ale věřte, že ho tak můžete přivést přímo k extázi. Dotýkejte se jich však jemně a nikdy je netiskněte ná- silím. Na spodní části varlat je neochlupené místo s jemnou, přímo batolecí pokožkou. Když ho tam budete hladit nebo líbat, uvidíte, že se mu to bude zamlouvat.

Jak dosáhnout orální extáze

☛ Pokud vás partner neuspokojuje orálně a vy po tom toužíte, promluvte si s ním. Řekněte jednoduše: „Moc bych chtěla, abys mi to udělal jazykem. Zkusil bys to?“

☛ Hodně mužů si stěžuje, že jim jejich partnerky nechtějí dovolit, aby je uspokojili orálně. Důvod je téměř vždycky stejný: ženám se nelíbí jejich genitálie. Myslí si, že je na ně ošklivý pohled, že jsou nepěkně cítit, a nedovedou si představit, že by se jim v nich někdo chtěl vrtat obličejem. Takovýchto zbytečných úzkostí se můžete snadno zbavit, když se osprchujete. Vaginální sekret navíc působí na muže jako afrodiziakum (pokud zrovna netrpíte nějakou infekcí), přestaňte se tedy nervovat kvůli tomu, jak jste cítit, a konečně si uvědomte, že orální sex se ženou muže vzrušuje.

☛ Pokud nemáte zábrany, držte své stydké pysky rozevřené, aby se k vám váš partner mohl při orálním styku lépe dostat. Vaše pocity se tak zintenzivní a jemu navíc pomůžete: neztuhnou mu ruce, a když jimi nemusí rozevírat vaše genitálie, může vás laskat na jiných místech.