18. listopadu 2018
Když chcete milému něco sdělit, dotkněte se ho. Plácnutí na pravém místě někdy zmůže víc než slova!

Muži si většinou na dlouhé důvěrné rozhovory moc nepotrpí, přesto ale k drahému můžete své sdělení propašovat. Štěstí, oddanost, vztek i třeba lítost se totiž dají vyjádřit letmým dotekem. A protože chlapi často reagují na gesta mnohem líp než na slova, obyčejným pohlazením nejspíš zmůžete víc než dlouhým proslovem. Naučte se kouzelné doteky, díky nimž příteli vyznáte lásku, přemluvíte ho, aby vám vyvenčil psa, nebo ukončíte hádku – bez jediného slova!

Toužíte dát najevo, že ho obdivujete – Plácněte ho po zadku.

Muži si plácnutí přes půlky vykládají jako pochvalu: „Ty jsi ale kus chlapa!“, takže se drahý zaručeně nadme pýchou. Všimla jste si, jak se fotbalisté nebo hokejisté po úspěšné akci navzájem uznale poplácávají po ramenou? Svým gestem mu vyjádříte stejnou podporu, ale protože je směrované na zadek, působí navíc ještě intimně a eroticky. Beze slov mu vzkazujete: „Obdivuju tě a přitahuješ mě!”

Čtěte také: Co s mužem, když je mu 20, 25, 30, 35 …

Chcete se mu omluvit – Sedněte si vedle něj a stiskněte mu koleno.

Okamžitě tak navodíte důvěrnější atmosféru. Kdybyste se dotkla jeho obličeje nebo ruky, mohl by to chápat jako útok a zareagovat podrážděně. Koleno je ale neutrální oblast, takže se partner nejspíš neodtáhne. Navíc se budete muset trochu předklonit, čímž se dostanete do podřízené polohy. A i nepatrným skloněním hlavy dáváte milému beze slov najevo, že se omlouváte a žádáte o odpuštění. Bude mnohem přístupnější, než kdybyste se zkoušela usmiřovat a bradu při tom hrdě držela vysoko.