19. listopadu 2015
Vytaste se s nečekanými triky, které vašeho milence znovu vystřelí na vrchol blaha. Oboustranná rozkoš zaručena.

Čtyřiadvacetiletá prodavačka Nikola prozrazuje: „Při sexu pořád vymýšlím nové zlepšováky. S Davidem chodím třetí rok a nechci, abychom se spolu nudili. Když jdeme do postele, nikdy neví, co ode mě může čekat. Je to vzrušující hra, která nás oba rozpaluje.“

Sexuologové potvrzují, že postelová překvapení vás nadopují hormony dobré nálady. Když milování s léty prověřeným  partnerem okořeníte novým trikem, okamžitě vás začne víc bavit a vzrušovat. Chlapi navíc zbožňují divošky, které se nebojí zavelet k odvážné akci. Ještě dnes večer ho proto oblažte něčím nečekaným a chlípným. Uvidíte, že váš drahý nezůstane pozadu a napříště si připraví ještě výstřednější milostný scénář. Inspirujte se žhavými tipy, které zabijí nudu a udrží vás oba ve varu každou noc.

1. Tahejte triky z kapes

Oblékněte si džíny, které mají co nejvíce kapes. Pak napište na proužky papíru erotické fantazie, které vás vzrušují ze všeho nejvíc. Do každé kapsy zasuňte žhavý scénář a požádejte svého milovaného, aby si jeden vytáhl. Pokud po splnění prvního chlípného úkolu ještě nebude mít dost, může si sáhnout pro další nášup do kapsy číslo dvě.

2. Vrstvěte prádlo

Oblékněte si dvoje kalhotky přes sebe a předveďte svému spolunocležníkovi striptýz. Muži strašně rádi pozorují, jak se žena svléká. A ze všeho nejvíc milují okamžik, kdy se mu ukážete od pasu dolů nahá. Našponujte jeho nervy a nechte ho pořádně podusit ve vlastní šťávě. Čím pomaleji se budete odhalovat, tím víc po vás bude toužit. Můžete si například obléknout jeho volné boxerky přes svůdné krajkové kalhotky. Požádejte ho, aby vám svlékl horní vrstvu, pod kterou na něj bude čekat ještě jeden, luxusnější obal. Nebo si natáhněte titěrná tanga pod prádlo s nohavičkou. Otočte se k příteli zády, vlňte boky a pomalu si sundejte první kalhotky. Bude čekat, že vás uvidí úplně nahou, jenže místo toho se objeví tanga ďábelsky zaříznutá mezi půlkami.