9. listopadu 2015
Máme pro vás seznam věcí, které v erotických chvílích opravdu nedělejte!

Divadlo

Hlasité výkřiky a vzdechy, že se i sousedé musí červenat! Když už orgasmus hrajte, buďte decentní. Okázalé divadlo není důvěryhodné a muži jej často prokouknou.

Iniciativní jedině on

Čekáte, že odmaká všechno za vás? A vy si budete v klidu ležet na zádech? Jestli si myslíte, že vás pak označí za skvělou milenku, jste na omylu. Buďte alespoň trochu aktivní, nikdo nechce v posteli „poleno“ nebo „prkno“

Odér

Hygienu nezanedbávejte. Chcete-li své kouzlo zvýraznit parfémem, tak s mírou! Příliš těžká vůně sexuální atmosféru nepřipraví. A ještě pozor, kam parfém stříkáte. Vyhněte se místům, kde vás často líbá, protože po parfému budou chutnat hořce.

Zanedbání

Okousané nehty, mastné vlasy, příšerná pedikúra a paty jako brusný papír… to jsou tlumiče vášně. Dbejte o sobe, jsou detaily, kterých si i muži všimnou.

Rozkazy

Zrychli, zpomal, přitlač… Umění partnera navigovat není v rozkazech. Ukažte mu, co se vám líbí, ale nerozkazujte! To odradí každého. Pokud se vyžíváte v hraní rolí, tak sem rozkazy patří 😉

Odměna

Pokud sex zneužíváte jako nástroj k vydírání nebo odměňování, tak směřujte ke konci vztahu. Tohle je věc, kterou muži vážně nenávidí.

Jazyk za zuby

Probíráte vaše postelové zážitky s kamarádkami? Opatrně! Svého partnera můžete i urazit, pokud se dozví, že vaše intimnosti řešíte s tlupou přítelkyň. Nedejbože, jestli řešíte nějaké sexuální problémy!!!

Šišlaní

Jestli váš partner netrpí nějakou zvláštní úchylkou, mluvte s ním jako s dospělým chlapem. Zdrobnělé a šišlavé přezdívky a hlášky do postele nepatří.

Stopy

Pokud jste přesvědčená, že vášeň projevíte nehty zaseknutými v jeho kůži, přestaňte se dívat na americké filmy. Jizvy a cucfleky muži vážně neocení.