6. listopadu 2015
Nikdy není na škodu znát pár zaručených triků, které okoření váš milostný život.

Film

Porno je silná stimulace pro obě pohlaví. Nebraňte se mu a jednou za čas si pusťte film, který vás dostane do nálady.

Bez očí

Muži jsou sice hodně vizuálně stimulováni, ale když mu zavážete oči a budete ho laskat, určitě zahoří touhou. Stejně to bude fungovat i na vás.

Orální sex

Neexistuje muž, který by neměl rád orální sex. Když s návrhem přijdete vy, tak ho jistě potěšíte a sladce se vám odmění.
 Jak na dokonalý orální sex!

Odraz

Obyčejné zrcadlo může být velice dráždivou erotickou pomůckou. Jak už jsme zmínili, můži se rádi dívají, tak proč mu to nedopřát. Vyzkoušejte sex před zrcadlem a vrušením se vám podlomí kolena. Když ho při tom ještě pochválíte, máte vyhráno. Mužské ego se při sexu nafukuje ještě víc než obvykle, takže chvála je vítaným povzbuzením.

Hračky

Nebojte se nákupu erotického zboží. Pouta, prádlo, vibrátor… Záleží jen na vás, co chcete vyzkoušet. Pořídit si erotického pomocníka není žádná ostuda a užijete si s ním spoustu smyslné zábavy.

Společně

Může být výbuch energie a rozkoše ještě lepší? Ano, může. Pokud jej prožíváte společně. Jestli patříte mezi ženy, jež mají problém s dosažením vnitřního orgasmu, zkuste vzájemný orální sex.

Pauza

Několikadenní sexuální pauza není nic špatného, naopak. Odjedete na služební cestu, nebo váš partner. Nezoufejte a těšte se na návrat. Ve dnech odloučení si posílejte erotické zprávy a při příjezdu si užijete tak žhavý sex, že budete chtít pauzu častěji 😀