5. listopadu 2015
Nejde vám o sklapy, ale ani nechcete čekat do svatby. Kde je ta hranice, kdy mít sex?

Třetí rande bez polibku

Říká se, že gentleman na třetím rande nepošle ženu domů bez polibku. Pokud se tak stane, našla jste spíše kamaráda než milence. Nebudeme vám lhát, po polibku čeká, že bude moci zajít dál.

Dobrodružství

Třetí rande se tak stává strašákem i dobrodružstvím. Všichni vědí, že se na třetím rande „může“ a zároveň je to krok do prázdna. Neznáte se, ale toužíte se poznat, a je to vzrušující.

Dříve

Kdysi byla norma tři měsíce. Dnes jsou to pouhá tři rande (nebo dvě, nebo jedno). Ani muži ani ženy nechtějí čekat a „kupovat“ zajíce v pytli. Sex není tabu a ve vztahu hraje velmi důležitou roli. Takže vlastně nač čekat? Sex je 10% vztahu, když funguje a 100% když nefunguje.

První rande

Ano, toto je sen každého muže. Mít sex na prvním rande. I když vás to láká, nedělejte to. Stále je tu zažitý předsudek, že jste rozdavačná, když máte sex na první schůzce.

Internet

Hodně lidí se v dnešní době seznamuje přes internet. Což trochu mění situaci. Propíšete si hodiny a máte pocit, že už se znáte desítky let. Poprvé se setkáte a víte, že i po fyzické stránce jste si sedli. Seznamková komunikace vám tak vytvořila klima nabité touhou.