13. prosince 2017
Ale zařiďte to tak, abyste si užila (především) vy!

 

Jedním z nejkrásnějších opepření milostného vztahu jsou rychlovky. Ženy mají tendenci si pod rychlovkou představit nadrženého muže, který na ně hupsne jako zajíc a rychle „se udělá“. Tak tuhle rychlovku opravdu nemáme na mysli, řeč je o té, kterou si užijete vy. Neupínejte se však na věčně omílaný orgasmus, při rychlovce o něj příliš nejde a je jedno, jestli jej dosáhnete, či odejdete s prázdnou. Jedná se tu spíš o výměnu energie a ochutnávku na mnohem delší verzi.

Čtěte také: Co snídat, abyste měla i v zimě chuť na sex?

Zahrňte do svého života následující desetiminutovky:

Milujte se každé ráno. Na předehru věnujte jen minutku a jděte hned na věc. Stačí deset minut, pak se pomalu zklidněte a vyrazte do práce.
Inspirace z tantry: ležte tak, že jeden hledíte druhému do očí. Po pěti minutách jemného dýchání zkuste sladit dech a oba se desetkrát prudce nadechněte a vydechněte. Pak následuje jeden klidný a pomalý dech. To spolu opakujte třikrát. Je to „nabíjecí“ dech.
✓ Každou noc praktikujte jednu z výše uvedených variant. Budete-li spolu dýchat, vyměňte pořadí – nejprve rychlé dechy, pak jemné pětiminutové dýchaní.
✓ Překvapte jeden druhého náhlým orálním sexem.

Bude vás bavit: Láska a sex podle znamení zvěrokruhu