11. září 2015
Muži většinou s orgasmem problémy nemají. My ženy to máme trochu těžší - takže musíme správně volit polohy, při nichž se lépe přiblížíme slastnému vrcholu.

Rytmus

U žen není důležitá jen poloha, ale také rychlost pronikání. Ženy si víc vychutnají pomalé vnikání do pochvy ve stále stejném rytmu (samozřejmě s blížícím se vrcholem se tempo zrychlí).

Polštář

Klasická misionářská poloha je skvělá, když si ještě zadeček podložíte polštářem, dostanete se do jiného úhlu a rozkoš už je na cestě.

Protisměr

Při sexu nemusíte dodržovat pravidla silničního provozu, klidně změňte směr. Zkuste si osedlat ležící partnera obráceně. Finta spočívá v tom, že partner pokrčí jednu nohu a vy se o ní bude krásně otírat. Rytmus i hloubka pronikání je jen ve vaší režii, což je docela dobrý předpoklad k dosažení svého, nemyslíte?

Můstek

Tato poloha vyžaduje trochu fyzické zdatnosti, ale určitě stojí za vyzkoušení. Lehněte si na záda, partner ať si klekne na kolena a přitáhne si vás co nejblíže. Vy zvednete zadeček přesně do jeho výšky, společně tak budete tvořit pomyslný můstek. Ideálně se opírejte o lokty.