24. srpna 2015
Kdy se flirtování nevyplácí?

Pan Zadaný
Sedí u baru se svou partnerkou, ale tváří se, že je tam sám. Svléká vás pohledem a čeká, jestli mu oplatíte elektrizující pohledy. Pokud se nechcete zaplétat do vztahového trojúhelníku, zařaďte zpátečku.

Pan Namyšlený
Vystoupí z luxusního auta ve značkovém oblečení a tváří, že si může koupit celý svět, tedy i vás. Jestli vám chování namyšlenců nevoní, raději se do flirtu nepouštějte.

Pan Mazánek
Maminčin malý chlapeček (věřte, že ho poznáte) možná vyvolá vaši lítost nebo zvědavost, ale akčnost a průbojnost u takového muže nečekejte. Jestli chcete být jeho „náhradní“ matkou, směle se do flirtování.

Pan Nezadaný
Hazí smutné pohledy a čeká na první příležitost, aby si mohl postěžovat na svou ex. Čerstvě single muž touží po resetu své hlavy a pocitu. Na hlavu postačí alkohol a na to druhé většinou nezávazný jednorázový sex. Chcete-li slyšet při sexu jméno jeho ex, tak se do flirtu klidně dejte.

Pan Volnomyšlenkář
Nese se jako král džungle a myslí si, že může ulovit každou ženu v okolí. Neskočte mu na to. Hezké tělo, milý úsměv a pronikavý pohled jsou sice velkým lákadlem, ale pravděpodobně se stanete pouze dalším „zářezem.“