21. října 2017
Jste přesvědčená, že dokážete svým šestým smyslem spolehlivě vytušit, po čem touží váš partner v posteli nejvíc? Možná vás překvapíme.

Vyzpovídali jsme desítky vášnivých mužů i žen! Nejdřív jsme se zeptali vás, co myslíte, že dokáže muže dovést k šílenství (a co je naopak vyřídí), a pak jsme porovnali vaše odpovědi s tím, co vyplnili dotázaní muži do seznamů nezbytné slasti. Zahrnuli jsme všechno – od velikosti podprsenky přes smyslné zvýraznění zadních partií těla až k jeho nejcitlivějším tajným místům, která toužebně volají po vašem doteku. Dostali jsme odvážné odpovědi plné pikantních detailů, které postrádaly stud a upejpavost. Dozvěděli jsme se o vás, že si v posteli ráda zařádíte, ale přesto jsme došli k překvapivému závěru, že se máte ještě pořád co učit. Tajemství souhry dvou těl prahnoucích po rozkoši odhalíte pouze s naší pomocí. Takže si ochotně dopřejte hodiny intimní výchovy, která z vás v očích mužů udělá přímo Afroditin dar. Poznáte, po čem váš milenec sžíravě touží, ale co si troufne na sebe prozradit jen v anonymním výzkumu.

První lekce slasti

Mindrák, že máte malá prsa, nechte plavat.
Ptali jsme se: Když se ukáže, že jste ve skutečnosti méně vyvinutá, než se v šatech zdálo, zchladí to vašeho partnera?
Váš tip: 55 % z vás se domnívá, že si toho určitě všimne, ale sotva si kvůli nečekaně titěrným prsům zapne poklopec a odejde.
Skutečnost: 95 % dotázaných mužů tvrdí, že si rozdílu vůbec nevšimnou, a když ano, sice se poněkud zarazí, ale zájem o vás neztratí.
Pánské poselství je více než jasné: Muži jdou po všech oblých tvarech a velikostech, protože nejdůležitější je pro ně to, co vidí. Sexy oblečením, kterým zdůrazníte a učiníte nápadnými své tvary, je vždycky nalákáte. Pouze zanedbatelných 5 % mužů přiznává, že pro ně malá prsa znamenají zklamání a důvod k odchodu. „Vždycky jsem dával přednost takovým prsům, která se mi ani nevešla do ruky,“ přiznává osmadvacetiletý právník Robert. „Obří rozměry mě vzrušovaly a přiváděly k extázi. Pak jsem se jednou nechal svést dívkou, která měla sotva dvojky, a zjistil jsem, že když mají pevný a vyzývavý tvar, na velikosti nezáleží.“ Některým mužům ovšem vadí, když se je pokoušíte oklamat. „Pokud narazím na obrovský rozdíl mezi tím, co předstírá, a skutečností, beru to jako podvod,“ tvrdí dvacetiletý vysokoškolák David. „Z jemného rozdílu ale tragédii nedělám.“ Takže se nebojte zvýraznit si poprsí o jedno číslo vycpávkami nebo zvedací podprsenkou.