30. června 2015
Když si nasadíme růžové brýle, občas ztrácíme zdravý úsudek.

Přátelé
Potkala jste pana Božského a najednou se váš svět točí pouze kolem něj. Chcete s ním trávit všechen svůj čas a zapomínáte na přátele. Zpočátku vám to přijde jako super nápad, ale všeho moc škodí. Po čase vám přátelé začnou chybět a vy zjistíte, že jste se jim neozvala několik dlouhých měsíců.

Záliby
Než jste ho potkala, chodila jste plavat, na angličtinu, hrála jste squash a chodila do posilovny… Teď všechno odkládáte a trávíte čas pouze s ním. Nechybí vám vaše předešlé aktivity? Vždyť se jim můžete klidně věnovat i se svým novým objevem.

Realita
Na začátku každého vztahu se lidé vykreslují v těch nejlepších barvách. Jenže slova jsou slova, musíte počkat na činy a důkazy, až vám spadnou růžové brýle. Pak terpve partnera poznáte.

Zásady
Obvykle se držíte svých zásad, ale jakmile se zamilujete, tak jim trochu popustíte uzdu. Dejte pozor, ať později nelitujete.

Úsudek
Vaše okolí vám říká, že jste se hodně změnila? Vaše názory se až příliš podobají názorům vašeho milého? Nepřivlastňujte si partnerovy výroky ani myšlení – fakt, že jsou jeho ještě nezaručuje, že jsou správné. Buďte stále sama sebou!