26. června 2015
Tak jsou to pomluvy, nebo skutečnost? Přišel čas nejčastější tvrzení o opačném pohlaví definitivně uvést na pravou míru!

Mýtus: Chce si vás sám ulovit, ne být uloven.
Skutečnost: Tohle dávno neplatí! V dnešní době muži oplývají takovým sebevědomím, že si vůbec nic nepotřebují dokazovat. Podle průzkumu amerického seznamovacího serveru Match.com dávají chlapi přednost vzdělaným a sebejistým partnerkám a devadesáti procentům z nich připadá úplně v pořádku, když je pozvete na rande.

Tohle se taky říká: Mužům biologické hodiny netikají.
Pravda: Touží mít děti úplně stejně jako ženy. A rozhodně se chtějí na výchově podílet. Mimochodem, poslední vědecké výzkumy dokázaly, že záleží, v jakém věku potomka počnou. Platí samozřejmě, že čím dřív, tím líp. Po čtyřicátinách se vašemu protějšku každým rokem snižuje plodnost o sedm procent.

Koluje názor: Velká chodidla rovná se velký penis.
Tímhle se řiďte: Bylo by fajn, kdybyste si jeho kopí mohla změřit pouhým pohledem. Jenže neexistuje jediný důkaz, že velikost chodidel, nosu nebo dlaní jakkoli souvisí s rozměry mužského přirození.

Tvrdí se: Mají strach ze závazků.
Jak je to doopravdy: Zamilovávají se rychleji než vy. Chtějí se vámi svým rodinám pochlubit a taky mnohem dřív uvažují o sestěhování do společné domácnosti. Tahle překvapivá informace vyplývá z průzkumu americké agentury Research Now. Chlapovi prostě příroda našeptává, že vás musí co nejrychleji získat. Proč? Aby vás náhodou neodlákal jiný. Proč tedy vznikl mýtus, že muži chtějí jen tak rozsévat sperma? Protože přelétaví jsou, ale jen v určité životní fázi. Jestli vám oznámil, že se neplánuje vázat, neznamená to, že o vážný vztah nebude stát nikdy. Prostě ještě nedozrál… anebo vás nepovažuje za tu pravou.

Pokračování na další straně!