9. června 2015
Na sexuální prožitek nemusí být nutně dva. Není nic špatného, když poznáváte sama sebe, a navíc to na vás má pozitivní vliv.

Stres
Starosti, problémy, stres…, znáte někoho, kdo tyto pojmy nepoužívá v každé větě. Dnešní doba je taková a stres nás ovládá. Je proto nutné se jej naučit likvidovat. Někdo sportuje, pije alkohol, jí čokoládu a někdo se věnuje sexu. Pokud zrovna není partner po ruce, adekvátní alternativou je věnovat se sama sobě.

Štěstí
Ženy, které si pravidelně užívají sexuální potěšení (single nebo zadané), jsou šťastnější a vyrovnanější.

Opakování je matka moudrosti
To, že zrovna nemáte partnera, neznamená, že musíte žít v přísném celibátu. Masturbaci v tomto období můžete brát jako trénink. A také je vědecky prokázáno, že ženy, které se věnují samy sobě, lépe znají své tělo a dokáží prožít intenzivnější orgasmus. Takže se nestyďte a pořiďte si ke svým sólo hrátkám i hračku z erotického obchodu.

Zájem
Je jedno, jestli jste sama nebo máte partnera. Sebeuspokojování vám dodá dostatek sebevědomí, které vzbudí zájem opačného pohlaví. Muži přiznávají, že milují odvázané ženy, které jsou spokojené samy se sebou. A uspokojit sama sebe je důkaz, že se umíte odvázat. Když máte partnera, věřte, že se na vaši erotickou chvilku rád podívá 😉