30. května 2015
Myslíte si, že touží jen po klidu, pivu, pornu a sportu, jste na omylu.

Průzkum
Proběhl průzkum na téma: „Co si myslíte, že potřebují ženy a co muži ve vztahu?“ Výsledky jsou poměrně zajímavé.
Láska – 40% žen, 23% mužů
Porozumění – 33% žen, 16% mužů
Spolehlivost a důvěra – 29% žen, 17% mužů
Sex – 35% za obě pohlaví

Co je tedy kromě sexu pro muže důležité?

Respekt!
Úcta, obdiv a respekt je pro muže velmi důležitý. Jsou to přeci „pání tvorstva“, proto potřebují cítit, že si jich jejich partnerka váží, akceptuje je a potřebuje je!

Pochopení!
Chlapi se cítí od přírody živiteli a ochránci, potřebují vnímat, že ženy tyto vlastnosti oceňují. Dnešní doba emancipace je v této roli úplně neutrvzuje, proto potřebují od partnerky ujistit, že svou roli zvládají a nepochybují o ní.

Sex
O tom není třeba diskutovat. Muži potřebují sex a to hodně sexu! (samozřejmě exitují výjimky) Sex je pro muže něco jako ventil, který jim umožňuje uvolnit napětí i sdílení vzájemné intimity.

Humor
Kanadský výzkum potvrdil, že muže nejvíce přitahují ženy, které se usmívají a vypadají spokojeně. Pokud se ženy dokáží zasmát a neberou vše smrtelně vážně, jsou pro muže atraktivní.

Spolehlivost
Jistota, že se dokážete postarat o domácnost, nakoupit a vytvořit domov. Chlapi jsou vlastně vcelku nenároční, chtějí mít pohodlný domov, kam se rádi vrací a nemusí se hádat o mytí nádobí a luxování. Neříkáme, že máte být domácí puťka, ale když pochopíte princip jejich uvažování, ušetříte si spoustu času stráveného hádkami.