31. května 2015
Možná si myslíte, že erekce je pouze mužská záležitost, ale i vy můžete mít svůj vliv a je to i pro vaše dobro.

Tři druhy
Muži dosahují erekce třemi způsoby:
1. kontaktem, tedy manuální stimulací
2. vizuálně či sluchově
3. ve spánku

Netlačit
Erekce je do velké míry záležitostí psychiky. Mužský penis reaguje na okolní prostředí. Jsou tedy muži, kteří milují adrenalin a naopak jsou muži, kteří se nedokáží ani vymočit, když je u vedlejší mušle jiný muž. Sama jistě víte, jaký typ muže, čeká ve vaší posteli, a podle toho s ním zacházíte.

Kondom!
Muži jsou s kondomy často na kordy. Je to ze dvou důvodů. Jednak jde o zodpovědnou funkci, kdy muž musí správně nasadit ochranu, kontrolovat během sexu, aby nesklouzl či nepraskl… A také se stává, že když už navlékne prezervativ, penis se svrkne a je po erekci. Druhý důvod je snižená citlivost penisu, necítí přímý kontakt a to může vyvolat ztrátu erekce. Jasně jejich důvody akceptujeme, ale když nemáte jistotu, že je váš sexuální partner zdravý, bez kondomu to prostě nepůjde.

Podle nosa, poznáš kosa
Snažíte se vyvěštit velikost penisu podle nosu, chodidel, prstů, rukou… Existuje jeden spolehlivý ukazatel, ne na velikost, ale na erekci. Muži, kteří jsou aktivní, méně často trpí poruchou erekce. Je to díky hladině testosteronu. Naopak obézní muži, kteří nedělají nic (sledování fotbalu a pití piva se do aktivit nepočítá) mají slabší erekci a také v tukové tkáni jejich penis vypadá opticky menší. Naštěstí to není nevratné. Pokud začne na sobě makat, může se dostat do formy!

Erekci máte v moci
Je tomu prostě tak. Erekce je závislá na tom, jak žena dokáže stimulovat mužské vzrušení a fantazii. Takže zahoďte staré pyžamo a šup do sexy prádélka! Mezi erekcemi můžou být rozdíly až dva centimetry, a to stojí za trochu námahy!