4. května 2015
Ženská intuice je poměrně spolehlivá, ale pokud si ji chcete povrdit, všímejte si:

Je jako dítě
Muži jsou hraví v každém věku. Ale když se nestará o budoucnost, plány jsou pro něj cizí slovo, natož partnerství… Je pravděpodobné, že jste pouze rozptýlení a že s vámi do budoucna nepočítá.

Je jiný
Pokud se změní mužské chování, každá žena zpozorní. Jsme dost chytré na to, abychom si všimly, že nekomunikuje, že se vyhýbá očnímu kontaktu… Za každou změnou je něco skryté. Nemusí to být hned konec lásky, ale i to je možné.

Kontakty
Najdenou se začíná stýkat s kamarády, kteří dříve byli na vedlejší koleji. Většina znovuobjevených přátel je single a z večírků se vrací nad ránem. Je možné, že si mapuje svět „tam venku“, ve kterém se s vámi nevidí.

Mazání vzpomínek
Signálem, který nejvíce hraje proti vám, je postupné mazání vaší osoby z jeho života. Nejdříve je to více prostoru, potom třídění fotografií na sociálních sítích nebo odebrání z přátel…

Mluví v náznacích
Většinou byl přímý a mluvil jasně, najednou si musíte domýšlet. Většina jeho vět je zaobalena v tajemném „uvidíme“ nebo „čas ukáže“ nebo „nechme to tak“… a dříve nic podobného neříkal, mějte se na pozoru.

Na žádný rozchod se nedokážete připravit, ale věřte své intuici, nebudete tak překvapená.