27. dubna 2015
Pokud nechcete patřit do kategorie průměr, stále se učte!

Tělo
První a důležitý předpoklad dobrého sexu je: mít ráda své tělo. Když nebudete řešit, kde vám kouká špíček či se vám dělá celulitida, budete se více soustředit na sex samotný. Podle statistik mají ženy, které se mají rády, častěji orgasmus. Jsou v posteli živější a jsou ochotné experimentovat. Naopak ženy, které jsou se svým tělem příliš nespokojené, často sex odmítají.

Vy
Staňte se odbornicí na vlastní tělo. Zjistěte, co vám dělá dobře a připravte svému milenci tahák. Klidně jej naveďte, jak vás má laskat, abyste se ocitla na samém vrcholu blaha. Váš partner bude spokojený, když vás dokáže uspokojit.

Hlava
Nic nekazí zážitek z milování více než vaše toulavé myšlenky. Když při sexu přemýšlíte nad povinnostmi nebo rodinnou situací, sex si neužijete. Některé ženy si chvíli před milováním čistí mysl meditací. Vyznavači tantry tvrdí, že dobrý sex je sam o sobě kvalitní meditací, jež nám očistí mysl. Tělesně nemusíte měnit nic, jen se plně otevřete potěšení.

Radost
Pokud se začnete těšit z partnera, sexu, nahoty a vzájemné intimity, sex nemůže být špatný. Nadšení a radost v očích působí na partnera jako smyslný náboj. Buďte hravá a užívejte si. Když to zvládnete, je pravděpodbné, že ve vaší posteli nebude nuda.