31. března 2015
Sice nevypadají, ale i oni jsou rádi ve vztahu a užívají si to! Čtěte proč:

Konec balení
Ohlížet se za ženami – to ano, ale flirtování už není tak snadné. Stále žijeme v době, kdy se věří, že muž má udělat první krok. Takže muž je pod neustálým tlakem, který v trvalém vztahu odpadá.

Trapná rána
„Vztahy“ na jednu noc nejsou ideální ani pro muže ani pro ženy. Těžko se vyhnete nějakému tomu trapasu a to i díky vypitému alkoholu, který většinou sexu na jednu noc předchází.

Dostatek sexu
Nebudeme si lhát, vztah je pro muže zárukou pravidelného sexu. Nemusí doufat, svádět, platit drinky… Pokud nenarazí na ženu, která sex nemá ráda, má vyhráno.

Pocit, že je milován
Nejen sex, ale i láska jsou důležité. Když muž cítí, že je milován, rád tuto skutečnost oplatí.

Péče
Navařeno, uklizeno, vypráno, vyžehleno… Ideální stav pro každého muže. A když přijdou „smrtelné nemoci“ jako rýmička a kašlíček, má servis v podobě čaje, polévky, kapiček a lítosti 😀

Podpora
Muži ve vztahu hledají i podporu a pochopení. Se ženou, kterou považují za pravou, si dokáží povídat i o těžkých a stresujících chvílích a vědí, že se jim dostane oné podpory.

Budoucnost
Nejen ženy plánují budoucnost. I muži dospějí do věku, kdy si představují a plánují rodinu, chtějí vám dát své jméno a předat geny potomkům.