30. března 2015
Ne, neděje se to jenom ve filmu. I ve skutečnosti můžete zažít výbuch slasti společně. Stačí vyzkoušet následující triky.
1 / 3

Co může být lepšího než nádherný orgasmus? Samozřejmě nádherný společný orgasmus! Jenže dá se vůbec něco takového zažít? Není synchronizované vyvrcholení náhodou jenom mýtus podporovaný pornofilmy i romantickými bijáky? Když vidíte herce, jak svorně vydechnou, nejspíš si v duchu říkáte: „To určitě.“ Ono se to ale vážně dá zažít. I když je k tomu potřeba dost plánování a sebekontroly. Výsledek ovšem stojí za to.

Chce to klid
Spousta lidí si myslí, že synchronizovaný orgasmus je věda asi jako kvantová fyzika. Je pravda, že budete potřebovat dost času a trpělivosti – hned při prvním pokusu to totiž nejspíš nevyjde. Vyplatí se být domluvení, o co usilujete, a na cestu za současným vyvrcholením se vydat ve chvíli, kdy jste oba odpočatí, bezstarostní a naladění na erotické experimentování. Jestli vám chybí trpělivost a ještě nikdy jste slastí nezavzdychali současně, určitě to neznamená, že váš sexuální život za nic nestojí.

Tuhle zkušenost nemá spousta párů. A posedlost perfektně sladěnou slastí vám při milování spíš uškodí, než pomůže, protože spolehlivě zruší erotické napětí. Pokud uvěříte, že jedině společné vyvrcholení je to „správné“, ocitnete se pod tlakem a jednoho z vás nebo oba přestane sex bavit. Radši vysněný zážitek berte jenom jako třešničku na dortu, který chutná už sám o sobě. Zkuste se držet následujících tipů a uvidíte, co se stane…

1 / 3