3. března 2015
Stačí malá neshoda v sexuálním životě a problém může vyústit do gigantických rozměrů. Co tedy dělat, když je jeden v sexu kreativní a druhý konzervativní?

Pozornost
Pokud nechcete zkoušet novou krkolomnou polohu, zkuste odpoutat pozornost tím, že vložíte trochu invence do osvědčené klasiky. Co trocha vášně?

Šance
A proč vlastně nechcete zkoušet nic nového? Přeci nechcete uvíznout ve stereotypu. Samozřejmě nemáme na mysli, že hned budete zkoušet něco šíleného. Vybere nějakou neuvěřitelnou polohu, vy ji můžete upravit tak, aby vyhovovala vám oběma.

Návnada
Pokud jste tím kreativcem vy a on hraje mrtvého brouka, zkuste ho motivovat. Když se vám podaří jej dostat do varu, zkoušet nové polohy bude hračka.

Prostředí
Někdy není kamenem úrazu partnerova neochota, ale nevyhovující podmínky. Oddělete povinnosti všedního dne, které vás nebo vašeho milence ruší. Vezměte jej třeba na romatický víkend jen pro dva. Mimo známé prostředí se můžete skvěle uvolnit a odvázat.

Kompromis
Najděte polohu, po které toužíte a váš partner vybere tu, která láká jeho. Zkuste v obou najít něco společného, co oba jste ochotni vyzkoušet.

Ne
Pokud je něco, co nejste ochotni vyzkoušet, nezkoušejte výhružky, že si dobrodružství najdete jinde. V sexu se nesmíte do ničeho nutit! A NE opravdu znamená NE.