24. února 2015
Tyto triky aktivují bod varu v jeho kalhotách během pár sekund.

Fotky
Jak jistě víte, muži jsou velmi vizuálně vnímaví. Pošlete mu pár sexy fotek (čím méně odhalíte, tím více ho vzrušíte). Snímky mu posílejte v průběhu dne, každá další fotka může být trochu odvážnější. Až dorazí domů, oblečená dlouho nezůstanete.

Hurá na nákupy
Nalákejte ho na procházku městem. Pomalu směřujte k obchodu s erotickými hračkami, kam vlastně dorazíte „úplně náhodou“. Většina mužů bude nadšena a ochotně bude vybírat erotické prádlo, filmy i pomůcky.

Rty
Muži lpí na ženských rtech. Nebojte se tedy tuto zbraň použít ve svůj prospěch. Provokujte ho, lehké kousání spodního rtu chápou jako jasný signál k akci!

Doteky
Mnohdy dotek řekne víc než slova. V kuchyni ho klidně plácněte po zadku, přitulte se k němu zezadu a pohlaďte ho… Sama víte, jaký dotek vašeho drahého rozpálí do běla.

Fantazie
Další mocná zbraň, kterou byste měla využít. Nastartovat mužskou fantazii není nic tak těžkého. Zkuste třeba podvazky, které uvidí, když si dáte nožku přes nožku. Nebo mu na procházce pošeptejte, že jste dnes naostro. Je to jen na vás!

Zbavte ho kontroly
Osvědčená taktika svádění! Zbavte ho kontroly nad tím, co by chtěl dělat. Smí vás políbit, ale nesmí se vás dotknout. Vymezte hranice, co může a co má zakázané. Samozřejmě to myslíme jako hru, na kterou musíte přistoupit oba 😉