18. února 2015
Bájný Olymp ženských orálních dovedností.

O co jde?

Hluboké hrdlo znamená, že partnerův penis pojmete do pusy úplně celý. Velikost penisu není v tomto případě to nejdůležitější a rozhodně by vás neměla odradit od experimentů. Vězte, že penisem se ještě žádná žena nezadusila 😀

Citlivé mandle

Davivý reflex se dá překonat, chce to jen trochu trpělivosti a trénování (což váš partner jistě rád ocení). Důležité je nestresovat se předem. Uvolněte se, klidně si zvenku promasírujte krk. Jakékoli sevření hrdla vám zalije oči slzami. Nevzdávejte se a zkoušejte, zprvu nemusíte pojmout partnerův penis celý, postupně se dostanete až do cíle.

Dýchání

Je mírně problematické, pokud máte plná ústa 😉 Dýchání při technice hlubokého hrdla si můžete nacvičit předem. Při vzrušení máme tendenci dýchat rychleji, vy musíte svůj dech uklidnit. Přestože máte otevřená ústa, dýchejte nosem. Plynuje, jemně a zhluboka vdechujte. Při vyjmutí penisu se nadechněte klidně i ústy, ale snažte se nelapat po dechu.

Pozice

Výbeř polohy je při této technice velmi důležitý. Ideální pro začátek je, když partner leží na zádech a vy mu penis vezmete do úst jakoby z polohy 69.
Teprve, když ovládnete všechny reflexy a zvyknete si na penis v puse, můžete postoupit i na odvážnější formace. Oblíbená poloha je, když je žena na zádech s hlavou mírně svěšenou z postele a nechá muže vcházet do úst shora. Ale pozor, tohle není vysoká škola orálního sexu, ale už doktorát, takže rozhodně nespěchejte.

Překonání odporu

Pokud muž penisem narazí na ústí hrdla, musí překonat jistý odpor. Nelekněte se, vyrovnejte svůj jazyk a nastavte tak, aby měl  možnost rovného průniku. Teorie je samozřejmě jedna věc, ale praxe druhá. Proto je nejdůležitější se nevzdávat při prvním neúspěchu a trénovat 😉