17. února 2015
Pár erotických čísel máte jistě za sebou a už víte, že realita je jiná než vášnivé scény z filmů. Nicméně takový „obyčejný“ sex může být pikantní a plný překvapení.

Čas
Pokud je vrchol vašich sexy hrátek večerní rychlovka před spaním, zkuste si dopřát čas. Klidně si udělejte plán a předem se zbavte všech rušivých elementů. Oblékněte sexy prádlo a svádějte svého muže, ale nedovolte mu žádnou rychlou akci. Hezky si společný čas v peřinách (nebo kdekoli jinde) vychutnejte.

Z koupelny do postele?
Dříve než se ve sprše rozvášníte příliš, uvědomte si, že tentokrát máte čas. Nechte partnera, ať vám umyje záda, prsa… Může následovat smyslná masáž. Po cestě z koupelny se zastavte v obýváku, v kuchyni, v předsíni… nebo zůstaňte v koupelně, kde si jistě najdete ideální polohu.

Tipy pro více vzrušení
– Použijte lubrikant, a to i tehdy, že nepociťujete žádné problémy s vlhkostí. Naneste jej sobě i partnerovi na prsty, můžete také přímo na klitoris a nechte se překvapit, jak se stimulace knoflíku slasti může změnit.
– Zpomalte tempo a vědomě začněte pracovat s pánevním svalstvem.
– Dopřejte si repete, ano, myslíme opravdu druhé kolo pomalého milování. Po dobrém sexu si trochu oddechněte a pomilujte se ještě jednou. Druhý den budete zářit!