15. února 2015
Obyvkle se nechtějí vázat a do svatby se příliš neženou. Ale i muži potřebují být milováni, co je tedy pro pány tvorstva to pravé ořechové?

1. Full servis
Pro muže je vztah vážný, když má: sex, péči a prestiž. To můžeme doplnit trefným rčením: Spokojený chlap je s plným žaludkem a prázdnýma… 😀 Když tyto dvě věci budete zvládat nebude mít potřebu utíkat jinam. Prestiž je jasná, potřebuje se chlubit před kamarády, že jste skvělá, báječná, sexy, zábavná…

2. Opravdová láska
Dříve či později si každý muž uvědomí, že ženy, které mají nohy od sebe pro každého, nejsou nic pro něj. Zjistí, že i on potřebuje pohlazení, objetí, naslouchání… Zralí muži jsou zralí na vztah a užívají si i tulení na gauči 😉

3. Rovnocennost
Ve vztahu ocení i to, že občas zaplatíte kino, večeři či drink a oni tak budou vědět, že s ním nejste jen z finančních důvodů.

4. Výhody v posteli
Všichni víme, že sex vládne světu. Nebyl by to muž, kdyby se netěšil na erotické hrátky, ale pozor nesmíte se nudit, ani jeden. Proto se nebojte experimentovat, navrhovat nové polohy, kupovat sexy prádlo, psát mu erotické zprávy… a to samé očekávejte od něj.

5. Jídlo
Jak už jsme zmínili, láska prochází žaludkem. Pro muže je často vztah koncem instatního jídla!